Osztályok

1.a osztály

Osztályfőnök:

Jeneiné Fazekas Bernadett
Szabóné Stelkovics Éva

Barnás Kadosa
Dombai Dóra
Erdélyi Jázmin
Fülöp Fruzsina Kendra
Gábor Lehel Károly
Horváth Tihamér Imre
Horváth Zalán

Jaczkó Enikő
Karnevál Ádám
Kelly Bastian Elias
Krecsmarik Áron István
Makai Kincső
Perlaki Dorottya
Rácz Nimród

Romhányi Patrícia
Szántó Éva Napsugár
Tamás Brigitta Dorka
Tóth-Kránitz Elza
Vanyák Kristóf Máté
Varga Benedek

1.b osztály

Osztályfőnök:

Cseresznye Edit Anna
Szabó Ágnes Szilvia

Bajzát Vince
Balog Vince
Balog Zalán
Bebesi Bálint
Bíró Benett
Biró Róbert
Boros-Lőcsy Zsigmond
Csongrádi Barnabás Hunor
Csűrös Gábor
Dér Borka
Dublinszki-Boda Borka Sára

Farkas Ida Anna
Huszár Sarolta
Ilosvai Patrik
Kertay Dániel
Klocz Tamara
Kovács Annamária
Marczis Bence András
Márton Sarolta
Matits Mia
Méhes Bendegúz
Pajkos Eszter Zille

Polgár Péter
Schönborn Alíz
Szabó Benedek
Tatai Vivien
Tóth Péter Ákos
Túri Domonkos
Unghváry Emma Gréta
Vanyák Balázs András
Váradi Sámuel


1.c osztály

Osztályfőnök:

Böszörményi Julianna
Varga-Chikán Boglárka Anna

Balogh Réka
Csömöri Nóra
Elekes Flóra
Farkas Krisztián Erik
Frankó Hilda Etelka
Gál Krisztián Teodor
Hupek Ákos
Jenei-Maczkó Menyhért
Kertész Boglárka

Kobzos Adorján Csaba
Kovács Botond Péter
Kraus Ábel
Kraus Samu
Lukács Ábel
Marton Mór
Mihályi Benedek Balázs
Orbán Zoltán Bence
Orgoványi Zselyke

Pataki András
Simon-Szilágyi Péter
Váradi Zoé
Várhelyi Farkas András
Veréb Ádám László
Vitéz Boglárka Johanna
Ziegenhain Noémi


2.a osztály

Osztályfőnök:

Molnár Krisztina
Jancsó Katalin

Anton Márió Róbert
Badacsonyi Mira
Bagdi Szabolcs
Berekméri Bendegúz György
Fejes Anna
Gerber Luca Réka
Iszály Abigél

Káldi Hanna
Kiszel Hanna Melinda
Péli Rozanna Éva
Proszenyák Zita Anna
Rátkai Marcell
Sánta Zalán János
Szalatnyai Jázmin

Szalay Borbála Jázmin
Takács Zente
Unghváry Domonkos
Váradi Nándor
Vigh Maja Tímea

2.b osztály

Osztályfőnök:

Horváthné Nagy Margit
Wertánné Kürthy Kinga Orsolya

Beliczai Kristóf
Bus Márton
Cimbula Zétény
Csurgay Bence Gábor
Dombai Lara
Durst Patrik Noel
Durst Zoé Hanna
Erdélyi Kerecsen
Fabó András Levente

Fehér Bálint Kolos
Gottlasz Kristóf Zoltán
Jaczkó Aliz
Juhász Benjámin
Kovács Botond András
Mészáros Jonatán
Molnár Zsófia
Mudra Marcell Ádám
Pach Elena

Panyi Zsolna Erzsébet
Paska Dominik Attila
Puskás Panna
Sándor Ádám Gergő
Sziráki Janka
Ujváry-Nagy Vince
Vanyák Attila
Zotter Zénó

2.c osztály

Osztályfőnök:

Madarász Beáta
Papp Gergely Tamás

Almási-Wagner Panna
Almási-Wagner Réka
Bajtek András
Bognár Dániel
Budai Zalán Miklós

Hocz Júlia Panna
Kollarik Emese Anna
Koruhely Villő
Kosik Bence
Kovács Boglárka Emese

Krisztandl Dániel
Leskó Mátyás Adrián
Péter Márton
Petrányi Levente István


3.a osztály

Osztályfőnök:

Ladányi Mónika Gabriella
Mezeyné Gasparics Viktória

Árvai Bendegúz
Bíró Ákos Krisztián
Czirják Imre
Dietz Julianna
Dombai Maja
Ferencsák Ajsa Hanga
Frankó Daniella Írisz
Huszti Keve
Iváskó-Nagy Nimród

Kákai Borbála Emma
Krkos Nimród
Krunity Milla Jeliszáveta
Lacza Bálint
Matits Milán
Molnár Zsófia
Pongrácz Ármin
Puppán Emese
Rózsahegyi Krisztina

Rozsi Tímea
Szabó Kristóf Dénes
Szabó Vencel
Szappanos Benett
Szász Botond
Tóth-Metszőssy Ármin
Varga Máté
Veres Panna
Wieland Janka

3.b osztály

Osztályfőnök:

Bíró Alexandra
Veres Krisztina

Andrekovics Bence Mihály
Csepregi William
Dolhay Hunor Bátor
Domoszlai Dominik
Fodor Levente
Gindilla Kamilla Kála
Heindl Bianka
Horváth-Fridli Dávid Brúnó
Ilosvai Martin

Karnevál Gergő
Kemény Márk István
Kerezsi Mihály
Korcsok Maja
Korcsok Natasa
László Vendel
Lénárd Mátyás
Nád Míra Amina
Pásztor-Hornyák Amina

Poják Zoltán Lőrinc
Rabár Ambrus Simon
Rachoviczki Tamás Nándor
Sáfrányos Balázs
Szakács Regő László
Szakál Veronika
Tóth-Kránitz Zétény
Vanyák Emma
Varga Orsolya

3.c osztály

Osztályfőnök:

Kertészné Ikvai Enikő
Feketéné Mooréh Katalin

Ágota Péter
Bebesi Dániel
Bodor Elma
Borbély Noémi
Borsos Lili
Budai István Zsombor
Dalkó Döme
Dombai Jázmin Alexa
Dublinszki-Boda Barna Fülöp

Elsik Dorka Zsófia
Findeisz-Szentteleki Ákos
Gálfi Emma Anna
Grimm Bettina Andrea
Homor Zoltán István
Jeney István László
Király Boldizsár
Kollár Lili
Kupai Zalán Zoltán

Marczis Máté János
Marosits Máté
Paska Luca
Pintér Boldizsár
Silip Kincső Ágnes
Szikriszt Péter
Sziráki Marcell
Tanács Gréta
Winkler-Szentteleki Zalán

4.a osztály

Osztályfőnök:

Kiss Mónika
Baranyainé Németh Szilvia

Baán Ilona Éva
Bera Flóra
Berekméri Csaba Koppány
Berencsi Réka Lili
Bódogh Vivien
Bogáti Írisz
Bukovinszki Csenge
Csapó Jázmin Napsugár
Csongrádi Borbála

Éles Adrienn
Endrész Ádám Milán
Farkas Sarolta
Gerber Szabolcs Kende
Gyenes Mira
Jánosi-Kádár Vilma
Jeszenszky Márk Zoltán
Juhász Klaudia
Káldi Korina

Kelly Lilian Zoé
Kenyeres Hanna Zoé
Kerekes Liliána
Kovács Alíz
Lipcsei Krisztián Gellért
Molnár Emma Lilla
Sgroi Marco Alessio
Tsereteli Anna
Vaprezsán Kristóf

4.b osztály

Osztályfőnök:

Kozma Anett
Karádiné Godawszky Erzsébet

Anton Denissza Ramóna
Bárdos Botond
Bassa Flóra Kaoru
Boros-Lőcsy Vince
Csalóczki Samu Károly
Dienes Nándor Sámuel
Dobos Bori Petra
Egervári Anna
Franyó Bálint

Huszár Benedek
Jekler Bendegúz Balázs
Kunkli Péter Endre
Márton Borbála
Méhes Marcell
Mészáros Márk
Miseta Levente
Molnár Ádám Tamás
Pap Gergely

Papp Anna Laura
Riffer Lilla
Rutai Szonja
Schönborn Dániel
Skopál Máté
Szakács Gréta
Szentesi Lili Róza
Turnherr Benjámin Csaba
Váczi Márk Benjámin

4.c osztály

Osztályfőnök:

Kézdi Krisztina Mária
Szabó-Stárics Adrienn

Balázs Mirella Kata
Barabás Rita
Borz Eliza
Csömöri Petra
Dezséry-Szük Szimon
Dombay Martin Zsolt
Fabó Nóra Diána
Fogarasi Izabella Mária
Fülöpp Bianca

Gellért Luca
Hamza Benedek Dávid
Herneczky Bors
Huszti Barna
Mónus Blanka
Nosztrai Bertalan László
Pápai Benedek
Proszenyák Petra Lilla
Rephun Erik Noel

Stamler Benjámin Márk
Szilágyi Blanka
Tamási Dániel
Tamási Máté
Tar Dalma
Tésik Amira
Váradi Botond

5.a osztály

Osztályfőnök:

Huzián Orsolya

Bonifert Ákos
Bonifert Emília
Feczkó Bora Nóra
Feind Alex József
Ferenczi Vivien
Ferencsák Anna Hargita
Horváth Linda Sonja

Kertay Léna
Kiriakidis Klimis
Kiss-Kuntler Nóra
Kovács Margit Erzsébet
Mészáros Johanna
Rafaj Sebestyén
Sepsei Márton

Szabó-Gyurgyik Gréta
Szalai Anna Panni
Székely Olívia
Szépvölgyi Blanka
Tóth Ádám Dávid

5.b osztály

Osztályfőnök:

Havasi Zoltánné

Berger Ilay
Dér Bendegúz
Dévai Dávid
Erdélyi Regő
Fejes Balázs Kerecsen
Gál Roland
Gémesi Hanna
Hajtmanszki Betti Szolanzs
Hegedűs Gábor Rómeó

Hegyaljai-Kiss Mátyás
Heindl Dalma
Horváth Csaba
Juhász Dominik
Kanda Kristóf
Matijas Maja
Nádor Viktória Anna
Ollé Noel
Pacziga Ramóna

Rózsa Gergely
Stefanek Magor
Szabó Máté
Szőke Réka
Váradi Enikő
Varga Szofi Elina
Zotter Gergő Attila

5.c osztály

Osztályfőnök:

Fetter Barna István

Barton Olivér József
Hegyi Bence
Jani Bálint
Kákai Mira
László Virág
Makai Iringó


Marton Sára
Masát Lili
Molnár Emily Viktória
Péter Krisztián
Prack Lujza
Szabó-Szikora Dávid

Szilágyi Botond
Ujvári Zétény Zsolt
Vándor Luca Anna
Váradi Szabolcs
Vigh Milán Zoltán
Vornik Roberta Anna

6.a osztály

Osztályfőnök:

Szick Edit

Berecz Zsombor
Császár Adrienn Léna
Császár Zsófia Anna
Csuport Dávid
Jámbor Fruzsina Kató
Juhász Krisztina Emma
Kubinyi Kinga Emma

Molnár Mirkó
Nosztrai Máté Botond
Pálinkás Zalán Péter
Silip Zselyke Hajnalka
Sipos Dániel
Stefaich Vajk Zete
Sulák Liliána

Szakács Emese Anna
Trieber Merse
Vanyák Laura Krisztina
Vanyák Lilla Kinga
Várszegi Maxim
Viszt Ákos

6.b osztály

Osztályfőnök:

Nagy Dezső

Ágota Kata
Árvai Miksa
Biczó Kata Lilla
Dénes Áron Dániel
Fabó Anna Zsófia
Grimm Balázs József
Kolonics Bence

Krkos Zsombor
Puppán Ákos
Puskás Gergely Attila
Rózsa Benedek
Skopál Kristóf
Szabó Marcell Soma
Szabó Panna

Szakszon-Konyecsni Koppány Etele
Tar Vendel
Tóth-Metszőssy Bálint
Ujváry-Nagy Izabella
Vanyák Boglárka
Wieland Lola

6.c osztály

Osztályfőnök:

Szakács Éva Eszter

Csabányi Dominik Zsolt
Hegyesi Ákos
Hegyesi Gergő
Henzel Bernadett
Hülber Benjámin
Juhász Csaba

Kiss Molli
Kiszel Kristóf
Lengyel Sámuel Balázs
Nagy Vince
Németh József Solt
Pongrácz Olivér Péter

Svigelj Dominik
Szabó Zalán
Szalatnyai Milán
Szigeti Viktória Glória
Tóth Patrik Márk
Vándor Csanád

7.a osztály

Osztályfőnök:

Pavluska Éva Margit

Biró Árven
Cselédes Lili Petra
Dombay Alexandra
Fodor Laura
Herbkó Blanka
Hupek László

Kardos Beatrix Anna
Kardos Laura Julianna
Kemény Máté Gusztáv
Kerezsi Anna
Kolozsi Mónika Éva
Nagy Katalin

Nagy Lukács
Németh Ábel
Nemoda Nikolett Ajándék
Rédei Rózsa Lola
Takács Nikola József
Vanyák Panna Sára

7.b osztály

Osztályfőnök:

Berényi-Szabó Sarolta Ildikó

Balogh Lili Enikő
Csalóczki Domonkos
Csanádi Szebasztián
Debreczi Hanna
Dér Botond
Fajka Martin Félix

Gerzanics Petra
Hajtmanszki Barnabás
Károly Krisztina Boglárka
Keszei Kristóf Bence
Király Zalán
Kiss Kornélia

Korcsog Kamilla Kinga
Kunkli Zita Luca
Molnár Gábor
Nagy Netti
Tary Béni Benedek
Váradi Vendel

7.c osztály

Osztályfőnök:

Vörös Zsuzsanna

Bódogh Edina
Dévai Bence
Fejes Lujza
Fekete Tamás
Gizella Barbara
Gyarmati Robin

Kovács Kende Levente
Márton Richárd
Nosztrai Barnabás Ádám
Pap Zoé Emese
Purcsi Erik
Répás Lili Magdolna

Stefanek Hunor
Szabó-Gyurgyik Bence
Szász Bence
Vitéz Imre Levente
Zilahi-Soós Nimród

8.a osztály

Osztályfőnök:

Kaszai Krisztina

Antalicz Alexandra
Franyó Levente
Gémesi Réka
Gindilla Emília Eija
Hajdu Hajnalka Aida

Mehandi Melani
Oláh András
Szabó Andrea Diána
Szabó Gergely
Szabó Tamás

Szabó-Hevér Zalán
Vanyák Kíra Fanni
Varga Jázmin Kata
Vidák Sándor

8.b osztály

Osztályfőnök:

Molnárné Majoros Éva

Balogh Mátyás Géza
Berecz Balázs
Csongrádi Benedek
Ferencsák Attila László
Horváth Csilla
Horváth Panna

Jávorszki Roland
Kenyeres Kristóf
Kiss Kíra Tűzvirág
Lipcsei Lóránt Benjámin
Molnár Iván
Papp Szilvia

Pótha Olivér József
Sótér Fanni
Szilágyi Boglárka
Szőke Zsófia
Viszt Gergely Márton
Zilahi-Soós Hunor

8.c osztály

Osztályfőnök:

Császár Csilla Rita

Benkovits Viktória
Bokor Henrik
Borbély Roland
Dénes Marcell Dániel
Dobay Villő Nóra
Erdélyi Keve
Földesi Viktor Előd

Heindl Botond
Herczeg Emese
Jani Petra
Kelemen Zsolt
Kiss Evelin
Látó Levente
Németh István Csanád

Péter Patrik
Sepsei Borbála
Szabó Kíra Kitti
Székely Dalma
Tassi Zina Ella
Ujváry-Nagy Laura
Vanyák Maja